פרופיל חברה

חברת אור עד מהנדסים פועלת בתחום התאורה משנת 1987 והינה חברה פרטית. החברה עוסקת בייבוא, ייצור ואספקה של גופי תאורה לתאורת חוץ ופנים. החברה מייצגת בלעדית בישראל שורה של מותגים בינלאומיים, המובילים בתחום התאורה. לחברה מגוון מוצרים הנותנים פתרונות לקשת רחבה של יישומים.

אור עד מהנדסים מחזיקה מפעל לייצור והרכבת גופי תאורה, בו מועסקים עשרות עובדים, בהם מהנדסים יועצים ואחרים. מחלקת ההנדסה במפעל עוסקת בתכנון ההנדסי של גופי התאורה ובתכנון תהליך הייצור וההרכבה. החברה נמצאת בחזית הקידמה הטכנולוגית ושותפה בפיתוח מוצרי תאורת LED חדשניים.

 אור עד מהנדסים מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מהנדסים ויועצי תאורה מן השורה הראשונה, הפועלים באמצעות מערכות ממוחשבות וטכנולוגיות הדמיה מהמתקדמות בעולם כדי לספק את המענה המדויק ביותר לדרישות. החברה מציעה פתרונות הנדסיים/טכנולוגיים רבים, כאלו המלווים את הלקוח בכל שלבי הפרויקט ויישומו.

 אור עד מהנדסים שמה דגש מיוחד על איכות המוצר. כל גופי התאורה עוברים בדיקה קפדנית של מהנדסי החברה ומיושמים נהלים קפדניים לאבטחת טיב המוצר ושלמותו. החברה מקפידה על סטנדרט גבוה של איכות ופועלת לפי תקן האיכות הבינלאומי ISO 9001-2015 ותחת הסמכה ופיקוח של מכון התקנים הישראלי.

החברה ביצעה מאות פרויקטים וסיפקה מאות אלפי גופי תאורה ליישומים רבים ומגוונים. בין היתר, אור-עד מהנדסים שותפה בפרויקטים של "התייעלות אנרגטית" והחליפה מספר עצום (מעל 50,000) של גופי תאורה בפרויקטים קבוצתיים באילת, קדימה צורן, תל-מונד, לכיש ועוד ועוד.

לחברה אישורים להתקנת גופי תאורת LED מטעם נתיבי ישראל, משרד השיכון, פיקוד העורף ומשרד הביטחון.

תחומי פעילות עיקריים

תאורת כבישים ורחובות.
תאורה דקורטיבית לרחובות ושצפ"ים.
תאורה עמידה בתנאי סביבה קשים (קורוזיה ומליחות).
תאורת הצפה.
תאורת מתקני ספורט.
תאורת שלטים מנהרות ומעברים תת קרקעיים.
תאורה שקועה בקרקע ובמים.
תאורת פנים.
תאורה לתעשייה ולמחסנים.
תאורה לבתי חולים וחדרים נקיים.
תאורת חניונים.
תאורת נוי ונוף.
תאורת חירום ומילוט.